Број на оглас: 3499917
Објавен на: 28.03.2020, 23:35
1 / 2

Prodavam rosteri-plafonjerki

1.050 МКД

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Неонски светла

Вид на оглас: Се продава


Prodavam rosteri-plafonjerki nadgradni so instalirani LED neonki.