Број на оглас: 3499585
Објавен на: 23.02.2020, 13:57
1 / 12

Audi Q7 3.0 TDI Moze zamena

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
Q 7
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
171 kw / 232 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Audi
Q7 3.0 tdi
quattro
S-line
God 2006
Uvozena od ch
Servisirana
Novi gumi
Panorama
Full
Top sostojba
Moze zamena
Imat extra cena za kes