Број на оглас: 3499311
Објавен на: 15.02.2020, 07:52
1 / 3

Kauc na pustanje

4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Kaucot e koristen samo 1 god. So kozni strani i na pustanje.