Број на оглас: 3499284
Објавен на: 22.02.2020, 11:20
1 / 12

РЕТРО - ДЕКОРАТИВЕН-ЧАСОВНИК-СААТ-CASOVNIK-SAAT- 957

550 МКД 600 МКД

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


РЕТРО - ДЕКОРАЦИЈА...

- Метален часовник со ретро - дизајн за декорација, украс, колекција...
- Изработен и дизајниран за современи простори ...
- Самостојно стои на комоди, витрини, бироа и др.
- Работи одлично, точен, со една АА батерија...
Димензии: Висина / дијаметар/пречник= 19 (23) см.

- Карго ✓

Инфо може и на viber 070 350 253

- ( Откуцај 957 во графата за пребарување на другите огласи со Vintage..Ретро, Етно предмети.