Број на оглас: 3499169
Објавен на: 26.02.2020, 11:54
1 / 5

Huawei mate20pro

370 €
Марка:
Huawei
Модел:
Mate20pro
Боја:
Останато
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba full pak
Za zamena druga cena