Број на оглас: 3499063
Објавен на: 14.02.2020, 19:08
1 / 11

Vw golf 4 1.9 TDI 110ks 1999g

2.100 € Цената не е фиксна 2.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Golf 4
-klimatronik
-registriran do avgust2020
-greaci na stakla
-parking senozri
- avtomobilot e maksimalno zacuvan
-4 letni aluminski bandasi 16ki
-4 zimski celicni. Bandasi 16ki
Mozna e zamena samo za seat ibiza benzin