Број на оглас: 3498978
Објавен на: 27.03.2020, 03:26
1 / 8

PEUGEOT 307 2.0 HDI XS Automatic

3.500 €
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава :
PEUGEOT 307 2.0 HDI XS Automatic
Година на производство : 2008
Регистрирано до 11/ 2020
За повеќе информации : 070 361 968

Колата е во одлична состојба увезена од Швајцарија.
Од опрема поседува: Нови зимски гуми,
Серво волан, ABS , EPS, мултифункционален борд компјутер, клима уред, електроника на стакла, греачи на ретровизори, светла за магла, затемнети стакла,темпомат, фабрички вградено радио и можност за поврзување со мобилен телефон.