Број на оглас: 3498885
Објавен на: 14.02.2020, 19:32
1 / 2

Ford Focus 1.6 benzin / 1999 / S-Auto Kicevo

750 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
S-Auto
Marshal Tito br.1
Кичево

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford Focus 1.6 benzin na MK tablici vo dobra sostojba.