Број на оглас: 3498839
Објавен на: 31.07.2020, 17:48
1 / 8

Honda CR-V 2.2

9.500 €
Марка:
Honda
Модел:
CR-V
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


HONDA CR-V 2.2 4X4
Realna kilometraza
Registriran do 11.2020
Redovno servisiran
Napravem komoleten servis
4 al bandasi so zimski gumi
4 al bandasi so letni gumi
Full oprema
Moze proba vo sekoe vreme