Број на оглас: 3498598
Објавен на: 01.04.2020, 14:35
1 / 4

Nissan Note 1.5dci

1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Nissan
Модел:
Note
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e udrena. Motorot i enterierot se zachuvani.
Za povekje info zvonete na:
076 461 151- Aleksandar
076 461 151- Aleksandar
076 461 151- Aleksandar
076 461 151- Aleksandar
076 461 151- Aleksandar