Број на оглас: 3498583
Објавен на: 22.09.2020, 08:00
1 / 5

Za shlep sluzba brille

1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dodatok za slepanje na vtora ili treta kola .se vgraduva na kamion.
Nosivost na guskata e 3.5 t se izdolzuva i diga so hidrulika