Број на оглас: 3498435
Објавен на: 16.02.2020, 20:59
1 / 9

Se prodava Volvo s80 1999 2.5 tdi

5 €
Марка:
Volvo
Модел:
S80
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volvo s80 1999 2.5 tdi 140hp registrirano do 18.01.2021, napraven golem i mal servis pred 500km tel:078285010