Број на оглас: 3498180
Објавен на: 28.02.2020, 17:21
1 / 5

SKODA SUPERB

1 €
Марка:
Skoda
Модел:
Superb
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
40000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава шкода суперб прва регистрација 2016 2,0 150кс не увезувана.Возилото е купено ново во Македонија има поминато 41000км. Редовно е одржувано во овластен сервис на Skoda и поседува целосна сервисна историја. со сервисна книска и историја
Информации за возилото
Xenon
ABS
Airbag
Cruise Control
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрика на Ретровизори
Електрични Прозори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава
Темпомат и др..


тел 076368280