Број на оглас: 3497985
Објавен на: 23.05.2020, 18:43
1 / 9

Alfa Romeo 156 sw 2001g 2.4 JTD170hp

1.600 € Цената не е фиксна
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 156
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirana do avgust 2020
Klima
Koza MOMO sedista so greaci.
Xenon
Abs
10 Airbag
Napraven komplet servis golem, mal.
Cipuvana.