Број на оглас: 3497863
Објавен на: 21.09.2020, 18:24
1 / 8

Cisterna

1 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


MAN TGA 410
Cisterna ADR
2ve komori
1x6760
1x6740
13.500 lit
6x novi gumi