Број на оглас: 3497823
Објавен на: 27.09.2020, 08:43
1 / 10

Се изнајмува наместен стан

200 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
48 m²
Греење:
Централно
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Петар Дељан

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава наместен стан од 48 м2 ( голема спална, дневна со трпезарија и кујна, тоалет, остава и тераса ) во близина на општината, 25м од градинка и училиште во близина на сите поголеми супермаркети и парк, 15 мин. пешки до центар. Идеален за млад брачен пар или семејство со мало дете.