Број на оглас: 3497800
Објавен на: 25.03.2020, 22:18
1 / 5

Novi Filtri Fabricko Pakuvanje...

1.500 МКД Цената е фиксна 2.000 МКД
Резолуција:
35,1-40 Мегапиксели
Марка:
Останато

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Novi 6 filtri komplet so ring adapter 55mm i torbicka.