Број на оглас: 3497772
Објавен на: 06.04.2020, 18:38
1 / 10

TAPANI

15 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


REMO 12 INCH rototom
Malo parče sina odi so rototomot,za
Drženje na stalak
Tri Plastiki 14 INCH novi
SNARE dobos MAL,,I PEDALA Ludvig
Tel 078884113