Број на оглас: 3497731
Објавен на: 05.06.2020, 20:06
1 / 10

mercedes benz cls 320 cdi 2007-08g

13.000 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
CLS 320
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


MERCEDES BENZ CLS 320 CDI
Kolata e vo ekstra sostojba so napraven servis kompleten ima novi gumi i kolata e spremna da se vozi do kade sakate bez da vlozite 1denar !!!
Ispravnost vo motor i na nea raboti se do posledno kopce so garancija i nema da tropne ili skrcne nesto na nea so sto ke se uverite na lice mesto!!
kollata e full oprem
Za poveke info javete se
Registriran