Број на оглас: 3497716
Објавен на: 01.04.2020, 10:19
1 / 3

Bandazi so gumi 205.55.16 5x112

200 € Цената е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
6.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Zdravi pravi izvadeni od audi odgovaraat na passat golf skoda cena za komplet 200€ fiksno