Број на оглас: 3497557
Објавен на: 14.07.2020, 14:06
1 / 4

Se prodava peglica vtor gazda ekstra

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
126
Година:
1989
Гориво:
Бензин
Километри:
95000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
26 kw / 35 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam peglica super sostojba pali vozi teh ispravna super kolice barajte na tel 071834460 registrirana cela god cel servis