Број на оглас: 3497302
Објавен на: 26.05.2020, 08:06
1 / 2

monitor ASUS 17''

1.500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


prodavam monitor asus 17'' vo odlicna sostojba bez nikakov problem koristen za domasni potrebi .