Број на оглас: 3497250
Објавен на: 16.02.2020, 10:44
1 / 12

VINTAGE VAZNA OD MESING/41cm. 957

1.000 МКД Цената е фиксна 1.100 МКД

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Играчки

Вид на оглас: Се продава


Vintage...rare...
Доста стара декоративна - колекционерска вазна од месинг , во одлична сочувана состојба, преубава старосна патина...

Висина на вазната = 41 cm.
Испорака по карго ✓
Инфо и на Viber 070 350 253

Откуцај 957 - во графата за пребарување за преглед на останатите огласи со vintage, ретро и етно предмети..