Број на оглас: 3497055
Објавен на: 22.02.2020, 11:26
1 / 6

WINTAGE & RETRO ORGANA "SOLINA"-F110/ Amsterdam-1972god. 957

155 € Цената не е фиксна 160 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


.
VINTAGE & RETRO
Дворедна органа "SOLINA"-F110-, изработена 1972 год./Амстердам, Холандија...

Органата е убаво сочуван колекционерско - декоративен инструмент...
Можна замена за електрична гитара со ( или без) гитарско појачало...

Повеќе инфо може и на Viber 070 350 253