Број на оглас: 3497018
Објавен на: 16.02.2020, 22:17
1 / 6

Hundai samta fe

2.500 € 2.600 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Santa Fe
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Santa fe 2003 godina 2.0 crdi 125 ks registirana do 9 mesec 2020 na bg tabli