Број на оглас: 3496910
Објавен на: 04.06.2020, 21:14
1 / 9

Se prodava passat 1.9 tdi

1 € 2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba, klimatronik,elektrika na prozori, so tempomat, redovno odrzavana регистрирана до 29-05-2021
moze da se vidi vo sekoe vreme. moze zamena za dzip