Број на оглас: 3496882
Објавен на: 26.02.2020, 19:22
1 / 5

FORD MONDEO 2.0 TDCI

2.450 €
Марка:
Ford
Модел:
Mondeo
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD MONDEO 2.0 TDCI,
130 KS,KARAVAN
2003 GOD
REG.9.2020
VO ODLICHNA SOSTOJBA
INFO NA TEL:070340089