Број на оглас: 3496806
Објавен на: 13.02.2020, 10:45
1 / 7

BANDASI 13 KI OD OPEL CORSA

4.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


bandasi te se bez gumi