Број на оглас: 3496699
Објавен на: 15.02.2020, 13:15
1 / 1

Bluedio N2 bluetooth sluhalki

600 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Вид на оглас: Се продава


Mnogu malku koristeni so kvaliteten zvuk