Број на оглас: 3496628
Објавен на: 19.02.2020, 14:40

STAN KAJ PROMAJATA

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3,5
Квадратура:
72 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1990
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
BORIS KIDRIC B4

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


VREDI DA SE VIDE