Број на оглас: 3496539
Објавен на: 10.03.2020, 17:48

Се бараат работници за Чешка

50 €
Категорија:
Останато
Пол :
Не е важно
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Потребни се работници за работа во Чешка (мах 40 год).
Се работи во фабрика за произодство на автомобилски делови која се наоѓа во близина на Прага во градот Kamenice nad lipou , Се работи од Пон-Пет по 8 часа,основна плата е 800 евра секој дополнителен час е плус платен и доколку сакате да работите преку викенд плус платено,
Работодвецот обезбедува сместување за кое од платата се одземаат 100-200 евра во зависност од сместувањето, во текот на работниот ден имате обезбедено еден оброк.
За подетални информации јавете се на тел број:
071488528