Број на оглас: 3496421
Објавен на: 26.02.2020, 15:51
1 / 2

Corsair HX850i

6.500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Вид на оглас: Се продава


1 mesec koristeno ima uste 2 godini garancija kupeno od setec so site kabli i dodatoci