Број на оглас: 3496354
Објавен на: 18.02.2020, 16:44
1 / 12

MAZDA 6 2.0D 2009god NOV UVOZ

По Договор
Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e donesena od Norveska so vozejne registrirana e vo MK na makedonski tabli do 15.01.2021god so mnogu oprema 190 000km servisirana so 4 novi gumi zimski bez denar vlog po nea moze i zamena so realni ponudi so moja ili vasa doolata