Број на оглас: 3496343
Објавен на: 28.02.2020, 22:26
1 / 10

Prodavam AUDI A4 b7 model 2005 god 2.0 tdi

5.890 € Цената не е фиксна 5.990 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.11001
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 b7 model
2.0 tdi 103 kw
2005 godina
Registrirano do 27 01 2021 godina
Napraven servis: rebrast kais,zategaci,vodna pompa

Extra sostojba