Број на оглас: 3496331
Објавен на: 03.08.2020, 10:36
1 / 12

Se prodava BMW X5

По Договор
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
172 kw / 234 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW X5 3.0 235ks vo perfektna sostojba
- panorama
- greaci na sedista
- dvozonska klima
- bi xenon
- hologram
- angel eyes
- 20” ali bandasi
- novi zimski gumi
- parking senzori
- kamera
- tempomat
- elektricno podesuvanje na sedista i volan
- komandi na volan
- servisiran
BEZ ZAMENI I SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI