Број на оглас: 3495713
Објавен на: 08.04.2020, 11:30
1 / 9

Audi A6 C5 1.9TDI 81kw

2.550 € Цената не е фиксна 2.580 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


074-600-667 Nikola
Super sostojba
Registrirano
Novi zimski gumi site cetiri
Napraven golem servis
novi diskovi i plocki
Climatronic(ladi perfektno)
Abs
Airbag
Servo
Centralno zaklucuvanje
Elektricni prozorci
Elektricno podesuvanje na retrovizori(greaci vo retrovizori)
Zavesi,telefon...
Dzvonete na ovoj broj
074-600-667 Nikola
074-600-667 Nikola