Број на оглас: 3495668
Објавен на: 19.02.2020, 11:24
1 / 12

SUZUKI VITARA

2.200 €
Марка:
Suzuki
Модел:
Vitara
Година:
1995
Гориво:
Бензин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


DOBRO 4X4 VOZILO KOMPLETNO SERVISIRANO RABOTI PERFEKTNO.
Tel.072 931 053