Број на оглас: 3495650
Објавен на: 01.07.2020, 23:48
1 / 5

Mikser Actros 3243 Mercedes Benz

11.111.111 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat mikser Mercedes Benz Actros 3243 vo odlicna sostojba mozid sa proverit koga sakate so bure 11m3 moze i samo sasija