Број на оглас: 3495613
Објавен на: 27.03.2020, 12:22
1 / 4

Prodavam Itno Iphone X

500 €
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
X
Боја:
Black
Интерна меморија:
256 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Itno iphone X 256gb Neverlock telefonot e odlicno zacuvan... povekje info 076/720/830..