Број на оглас: 3495578
Објавен на: 04.06.2020, 06:45
1 / 11

Reno scenic benzin+plin

1.900 €
Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam reno scenik 2.0 benzin plin atestiran dizna registriran cela godina smeneto rebrast zategaci ulje i dr.kolata e so ful oprema sasiski ne udirana enterier zdrav so realni kilometri moze I zamena za poeftina so vasa doplata potrosna na plin 10 l na 100km