Број на оглас: 3495527
Објавен на: 30.06.2020, 11:11
1 / 12

HONDA C-RV DIESEL 4x4 REDIZAJN🇨🇭SVSJCARIJA-TOP SOSTOJBA

По Договор
Марка:
Honda
Модел:
CR-V
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-NOV UVOZ,🇨🇭SWICELAND,PLTENI DAVACKI DO REGISTRACIJA -HONDA 2.2 CDTI 4X4 SPECIAL EDiTION MODEL -FABRICNA SOSTOJBS,-VRVNO SOCUVAN -MAKSIMALNA OPREMA -TOTALNO NOVI SITE SERVISI -GARANTIRANO VOZILO-SERVIS KNIGA(ADAC )SWISS🇨🇭 -TOP SOSTOJBA