Број на оглас: 3495448
Објавен на: 23.05.2020, 20:21
1 / 10

EXTRA GUMA* Nexen N Blue M+S, All Season 185/65-15"

800 МКД 1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
185
Висина:
65
Дијаметар:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


****** Moze zamena******
Extra guma 185/65-15"
proizvedena 38 nedela 2017 godina
Nexen N Blue,
All weather, All season*

Odlicna guma....
Bez bandaz 1.000 denari,
So bandaz 1.500 denari.
Bandazot e celicen 5*100 /15".

Na slikite voopsto nee e perena, cistena ili farbana so boja za cevli.

Moze zamena za 185/60-14"
So ili bez bandaz 5x100 - 14"
Ili ZAMENA ZA:
185/55-15" ili 195/50-15" bez bandazi,
Ili
195/65-15" ili 205/55-16"
bez, ili so bandazi 4x108

076/225-153