Број на оглас: 3495350
Објавен на: 02.04.2020, 22:52
1 / 8

Patiki Novi Nike Air Flightposite 2

120 €
Tип на обувки:
Патики
Големина:
46
Боја:
Бела

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat poradi zgresen broj,kupeni se vo Anglija 180£,novi se,!!neobleceni Nike Air Flightposite 2 broj 46.
https://distance.eu/en/air-flightposite-2-n-cd7399100