Број на оглас: 3495328
Објавен на: 25.03.2020, 10:05
1 / 9

Audi A4 1.9 116ks 2000g

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Audi a4 116ks 1.9 2000g

REGISTRIRANA PRED 1 DEN

KLIMATRONIK (KLIMA ISPRAVNA)

S-LINE TROKRAK VOLAN SO PODESUVANJE NA VISOCINA

ELEKTRIKA NA SITE 4 STAKLA

ELEKTRIKA NA RETROVIZORI

CENTRALNO ZAKLUCUVANJE

ESP

PARKING SENZORI

4 ZIMSKI NOVI GUMI

Tel. 070 311 187