Број на оглас: 3495300
Објавен на: 28.05.2020, 09:44
1 / 3

BMW E60 VOLAN NOV

110 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam volan od BMW E60 so airbag bez znaci na koristenje (nov),moze zamena.