Број на оглас: 3495257
Објавен на: 28.03.2020, 10:02
1 / 12

BMW X5 3.0d 235KS 2007GOD START/STOP

11.000 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
177 kw / 241 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW X5 3.0d DONESEN OD ITALIJA KUPEN OD PRV SOPSTVENIK NA REALNI KILOMETRI.

DVA KLUCA
KLIMATRONIK
BORD KOMPLJUTER
TEMPONAT
HALOGENKI
KOMANDI NA VILAN
KOZNI SERISTA
AL BANDAZI SO NOVI GUMI

BMW X5 E MAKSINALNO ZACUVAN NEMA SIENO LEPENO FARBANO