Број на оглас: 3495125
Објавен на: 24.02.2020, 08:40
1 / 2

Klasicna ozvucena gitara

7.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


klasicna ozvucena gitara