Број на оглас: 3495006
Објавен на: 27.03.2020, 01:52
1 / 7

Aluminiumski Bandasi SEAT 5x100 15” NOVI FELNI VW AUDI SKODA

169 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
6J
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
100
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam originalni bandasi od SEAT RONAL
BANDASITE SE 15” so razmak 5x100
Marka RONAL - Originalni !
Vozeni se 3 sezoni
Ne se osteteni voopsto
Ne se vulkanizirani
Bez osteta ili korozii

KAKO NOVI !!!

Isto taka prodavam i čelični 15ki 5x100 NOVI

Za poveke info na tel : 078286592

€€€ ••$$$•••> EKSTRA CENI <••$$$••€€€