Број на оглас: 3494997
Објавен на: 28.05.2020, 14:01
1 / 9

Korg PA 900

1.150 € Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Korg PA 900, odlicna sostojba , vtor gazda, mnogu socuvan, sledi komplet so torbica inf. na tel. 078 383 241 078 383 241 078 383 241