Број на оглас: 3494867
Објавен на: 12.02.2020, 12:44
1 / 11

OPEL CORSA C 1.2 TWINPORT-COSMO-MODEL 2006-144.000 KM--NOVA!

2.950 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


OPEL CORSA 1.2--TWINPORT--COSMO--59KW--80KS
--KLIMATRONIK-LADI ODLICNO
--6X AIR BAG
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--FABRICKO CD RADIO +KOMANDI NA VOLAN
--CENTRALNO +2 KLUCEVI
--SERVISNA ISTORIJA 144.500 KM
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!
--MOTOR, MENUVAC, KAROSERIJA, ENTERIER, EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD SLOVENIJA SO VOZENJE 1.200 KM
--PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2006,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2005
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
---VOZILO ZA CENITELI---